Zespół

 • Alicja Kozyra

  Alicja Kozyra

  Strażnik Jakości Oprogramowania

  W pracy – strażniczka jakości oprogramowania, po pracy – strażniczka domowego ogniska. Wolny czas spędza na spacerach po okolicznych lasach, wycieczkach rowerowych, a kiedy pogoda nie dopisuje – z lampką wina nad dobrą książką.

 • Monika JędrysiakMonika Jędrysiak

  Analityk Procesów Biznesowych

  Analityk, czyli osoba starająca się przełożyć oczekiwania klientów, na język zrozumiały przez programistów. Jako typowy analityk, nie tylko z racji wykonywanego zawodu, raczej słucha niż przemawia, a mimo to zawsze ma dużo pytań i nie lubi, gdy zostają one bez odpowiedzi.
  Po pracy stara się ochłonąć i przestać myśleć, intensywnie wykorzystując kartę MultiSport ;)

 • Katarzyna MałyszekKatarzyna Małyszek

  Programista

  Absolwentka informatyki na AGH. Kobieta, która żadnej pracy i zadania się nie boi. Jej motto to „rzeczy trudne załatwiam od razu, rzeczy niemożliwe zajmują mi trochę czasu”. Po pracy wprowadza porządek w światach fantasy, unicestwiając zastępy potworów w przeróżnych grach RPG. Czasami można ją też spotkać na ulicach Krakowa, polującą z aparatem na ciekawe ujęcie.

 • Kamil SiwoniaKamil Siwonia

  Programista

  Doświadczony programista JEE. Lubiący czysty i prosty kod. Po pracy oddający się życiu rodzinnemu.

 • Krzysztof NadolskiKrzysztof Nadolski

   Lider Techniczny

  W pracy stara się dobierać odpowiednie młotki do odpowiednich gwoździ i przelewać tę wiedzę na kolegów i klientów. Prywatnie ostatnio kolarz i pływak, starający znaleźć się odpowiedzi na większość pytań swojej 3 letniej córeczki – już wie, że na wszystkie nie znajdzie.

 • Łukasz PoniewierskiŁukasz Poniewierski

  Programista

  Zapalony programista. Z natury perfekcjonista, który lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Potrafi znaleźć stosownego gif’a na każdą okazję.
  Wieczory spędza na oglądaniu seriali, których do dzisiaj nie może się doliczyć.

 • avatar-jobTy?

  Dołącz do nas

  Jeżeli spodobała Ci się nasza firma, to co robimy i uważasz że możesz wnieść coś do naszego zespołu, daj nam znać i zaaplikuj.
  Dowiedz się więcej »