Logo Enova

Integracja z Enova

qcadoo MES współpracuje z systemem Enova w zakresie wymiany wszelkich danych potrzebnych w sprawnym zarządzaniu produkcją

  • Wymiana danych podstawowych

    Dane z systemu Enova na temat produktów, jednostek i kontrahentów mogą być automatycznie synchronizowane z qcadoo MES. Możesz określić, które grupy produktowe są widoczne dla systemu produkcyjnego, synchronizować dodatkowe pola z definicji produktów i przeliczniki jednostek. W drugą stronę – produkty tworzone w qcadoo MES mogą być automatycznie zakładane w systemie Enova – może to np. dotyczyć półproduktów.

  • Zamówienia klientów

    Na bieżąco będziesz widział aktualny stan magazynu surowców, magazyny działowe czy produkcję w toku. Koszty zleceń produkcyjnych będą aktualizowane na podstawie realnych cen zakupu materiałów, a baza produktowa będzie zawsze aktualna. Nie będziesz musiał więcej czekać na koniec miesiąca, aby poznać stan swojego magazynu surowców czy rzeczywiste koszty zleceń produkcyjnych. Dodatkowo Twoja księgowa będzie miała mniej pracy, ponieważ na bieżąco otrzyma dostęp do wszystkich dokumentów z produkcji.

  • Integracja magazynów

    Wdrażając qcadoo MES nie musisz robić dodatkowej rewolucji zmieniając od razu program Finansowo-Księgowy, który wykorzystujesz obecnie. qcadoo MES będzie wymieniać z Twoim oprogramowaniem wszystkie niezbędne dane wymagane przy zarządzaniu produkcją takie jak produkty, kontrahenci czy magazyny.